دریافت قیمت بیت کوین با esp8266

دریافت قیمت لحظه ای بیت کوین با ESP8266

در این پروژه قصد داریم یک کلاینت HTTP ساده با ماژول WiFi ESP8266 ایجاد کنیم. با اتصال ESP8266 به شبکه، قیمت فعلی بیت کوین با ESP8266 را درخواست می کند. این نمونه ای از نحوه دریافت داده ها از وب است.

ادامه مطلب

معرفی 9 سنسور بیومتریک آردوینو

در این پست فهرستی از ۹ سنسور بیومتریک سازگار با آردوینو را با شما به اشتراک می‌گذاریم که می‌توانید در آزمایش‌های مهندسی پزشکی خود از آنها استفاده کنید.

ادامه مطلب

کنترل LED توسط آردوینو با کنترل تلویزیون (پروژه گیرنده مادون قرمز)

در این پروژه شما از یک گیرنده مادون قرمز (IR) و یک آردوینو برای کنترل 3 LED با یک کنترل از راه دور که میتواند یک کنترل تلویزیون باشد استفاده میشود.

ادامه مطلب

+8 سنسور دما به همراه مشخصات و مقایسه آنها (DHT11,DHT22,LM3x,BMP180,TMP36,LM75,BME280,DS18B20)

خواندن دما در دستگاه های مختلف یکی از کارهای معمول و بعضا ضروری است. طیف گسترده ای از سنسورهای دما با ویژگی های مختلف وجود دارد که می توانید در پروژه های خود از آنها استفاده کنید. در این پست، ما مجموعه‌ای از 9 سنسور دمای مقرون به صرفه سازگار با آردوینو و سایر بردهای توسعه (مانند ESP32 یا ESP8266) را گردآوری کرده‌ایم.

ادامه مطلب

مد Deep Sleep یا خواب عمیق در ESP8266

این راهنما نحوه استفاده از مد خواب عمیق را در ESP8266 با استفاده از Arduino IDE نشان می دهد. خواب عمیق را با بیدار شدن توسط تایمر و خواب عمیق را با بیدار شدن توسط عوامل خارجی با استفاده از پین بازنشانی (RST) پوشش خواهیم داد.

ادامه مطلب

کد نویسی و نحوه عملکرد کامل وقفه ها و تایمرهای ESP8266 با مثال عملی

فهرست مطالب آخرین پست ها در این راهنما، نحوه استفاده از در این راهنما، نحوه استفاده از وقفه ها و تایمرهای ESP8266 در Arduino IDE ر...

ادامه مطلب

راهنمای کامل راه اندازی ماژول فرستنده/گیرنده RF 433MHz با آردوینو

این پست راهنمای راه اندازی ماژول فرستنده/گیرنده RF 433MHz با آردوینو است که در این پست نحوه کار آنها را توضیح می دهیم و یک نمونه پروژه آردوینو را با شما به اشتراک می گذاریم که می توانید هنگام استفاده از ماژول RF433 در پروژه های خود از آن استفاده کنید.

ادامه مطلب

مانیتورینگ ولتاژ باتری با LM3914 (به همراه ویدئو)

این مقاله نحوه طراحی دستگاه مانیتورینگ ولتاژ باتری را به شما توضیح می دهد. می توانید از این مدار برای نمایش میزان باتری یا اینورتر خودرو استفاده کنید. بنابراین با استفاده از این مدار می توانیم طول عمر باتری را افزایش دهیم.

ادامه مطلب